Szkolenie z perfekcyjnej stylizacji brwi - Eybrows Design. - Lash and Brow Academy

Szkolenie MASTER BROW TRIO 
Geomateria + laminacja BRWI + koloryzacją FARBKĄ +  koloryzacja henną pudrową + regeneracja/pielęgnacja + makeup BRWI


90% praktyki

Skorzystaj z dofinansowania na szkolenia RIS 2.14/00039/2021

Cena
1790ZŁ
Czas trwania
10 godzin
Tryb nauczania
STACJONARNY/online

Program SZKOLENIA:

Jak wygląda szkolenie z Lash&Brown Academy?

Decydując się na kurs w naszej Akademii, możesz być pewny, że zyskasz kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną, która wprowadzi cię w najwyższy POZIOM umiejętności, dzięki którym będziesz wstanie zaoferować klientkom każdy rodzaj STYLIZACJI BRWI. Zróżnicowana oferta stanie się twoją przewagą w stosunku do konkurencji. JAKOŚĆ oraz PERFEKCYJNIE wykonane zabieg będą twoją wizytówką. Podczas szkolenia BROW MASTER TRIO weźmiesz udział w dwóch częściach szkolenia z wiedzy praktycznej i teoretycznej, które przygotują cię do pracy nawet z najcięższymi przypadkami.

Do kogo skierowane jest szkolenie z profesjonalnej stylizacji brwi BROW MASTER TRIO?


Szkolenie z profesjonalnej stylizacji brwi skierowane jest zarówno dla osób początkujących, które chciałby zacząć przygodę z perfekcyjną stylizacją BRWI oraz stylistek, które chciałyby się dokształcić raz poszerzyć swoją wiedzę.
PROGRAM i tok nauczania jest innowacyjnym i pomysłowym SCHEMATEM zabiegowym, który, zapewni CI na:
- OSZCZĘDNOŚĆ czasu, nauczysz się jak łączyć zabiegi, np koloryzację rzęs ze stylizacją BRWI i pokaże Ci jak wykonać  dwa zabiegi równocześnie,
- BEZPIECZEŃSTWO, dowiesz się jak pracować z produktami chemicznymi i naturalnymi, poznasz różnicę między nimi zachowując najważniejsze zasady bezpieczeństwa,
- KOMPLEKSOWOŚĆ, będziesz wykonywać pełne, kompletne zabiegi stylizacji BRWI z koloryzacją, regeneracją (keratyną, botoksem) oraz stylizacją brwi i regulacją, łącznie z pielęgnacją BRWI oraz makeup’em brwi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie kursu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkolenia:
- procedura wykonania ZABIEGU,
- RÓŻNE  techniki pracy ,
- wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
- procesy chemiczne zabiegu laminacji, koloryzacji farbką i henną,
- składniki (INCI) produktów do laminacji, koloryzacji Co powinny zawierać? A których składników lepiej unikać?,
- znaczenie produktów regenerujących podczas zabiegów (KERATYNA, BOTOKS, OLEJ RYCYNOWY),
- pielęgnacja po zabiegu LAMINACJI, KOLORYZACJI farbką i henną pudrową,

- regulacja BRWI pęsętą i woskiem LYCON
- podstawy pielęgnacji BRWI oraz regeneracji,

Co otrzymasz, uczestnicząc w szkoleniu BROW MASTER TRIO?

Szkolenie BROW MASTER TRIO to przede wszystkim ogrom wiedzy oraz praktyki. Wszystko, co potrzebne do wykonania perfekcyjnych stylizacji BRWI. Podczas kompleksowego szkolenia OTRZYMASZ skrypt szkoleniowy, który pomoże uporządkować wiedzę oraz 4 certyfikaty umożliwiający pracę w najdalszych zakątkach Europy. Dodatkowo po kursie oferujemy, konsultacje po szkoleniowe, stały rabat produktowy oraz rabat na kolejne szkolenia w naszej Akademii.
Do zobaczenia!

Instruktorka Magdalena Jechna Dużyńska

Lash&Brow Academy to doskonała przestrzeń do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu stylizacji rzęs i brwi. Zróżnicowane poziomy szkoleń pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb kursantów.

„Moja praca to moja pasja”, to nie tylko hasło przewodnie Naszych szkoleń, ale i cel. Dążymy do tego, aby kursanci podchodzili do wykonywanej stylizacji z zaangażowaniem i przyjemnością, a nie z poczucia obowiązku. Największy sukces osiągamy wówczas, gdy efekty prac kursantów są odzwierciedleniem umiejętności, techniki oraz wiedzy jaką przekazujemy.

Nazywam się Magdalena Jechna-Dużyńska- jestem założycielem Lash&Brow Academy, salonu natural lashes.

W branży beauty pracuję od 15 lat. Jestem licencjonowanym kosmetologiem, magistrem zarządzania jakością. Ukończyłam również studia podyplomowe o specjalizacji "Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych". To właśnie JAKOŚĆ to dla mnie priorytet. Bardzo starannie dobieram produkty, na których pracuję, analizując ich skład, działanie, przede wszystkim po to aby zapewnić wam, moim klientkom oraz kursantkom produkt BEZPIECZNY oraz najwyższej JAKOŚCI. Doświadczenie zdobywałam w Polsce pracując jako kosmetolog oraz szkoleniowiec różnych firm kosmetycznych. Szkoliłam się w Wielkiej Brytanii, Austrii, Rosji oraz na Ukrainie, gdzie szlifowałam przeróżne techniki stylizacji oraz laminacji brwi i rzęs. Chcąc poszerzać wiedzę uczestniczyłam i wciąż biorę udział w wielu międzynarodowych oraz polskich konferencjach.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Określę to inaczej. Wszystko co niemożliwe jest możliwe. To moje motto. Wierzę, że chęciami i pracą możemy osiągnąć wszystko. Jako instruktor, chętnie przekazuję swoją wiedzę oraz dzielę się swoim doświadczeniem.

Zapraszam Cię serdecznie. Do zobaczenia.

 

rzesy-brwi-warszawa-nowolipki

Zadzwoń

790 864 255

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa