O nas - Lash and Brow Academy

2012: Zaczęło się!

Natural lashes, to marka, która powstała z myślą o kreowaniu naturalnego piękna.

Wierzę, że stylizacje rzęs i brwi oraz makijaż permanetny może wyglądać subtelnie i naturalnie aby podkreślić oraz przede wszystkim wydobyć drzemiące w każdej kobiecie piękno.

Nazywam się Magdalena Jechna-Dużyńsk. Jestem właścicielem  Lash&BrowAcademy – Szkoły stylizacji rzęs i brwi oraz kreatorką marki natural lashes. natural lashes to gwarancja jakości oraz naturalności. To pierwsze w Polsce miejsce, które jest prawdziwą perłą naturalnej stylizacji rzęs i brwi. Specjalizuję się zabiegach z stylizacji rzęs, stylizacji brwi, liftingu/laminacji rzęs i brwi oraz naturalnym makijażu permanentnym.

Jestem autorką programów szkoleniowych, szkoleń online oraz beauty ebooków. Z wielką przyjemnością podzielę się z Tobą moja wiedzą i doświadczeniem oraz spotkam się z Tobą na szkoleniu lub w moim salonie. A to wszystko dlatego, że . . . 

Natural lashes

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, które chciałby skorzystać z oferty naszych usług, stylistki, które chciałby udoskonalić swoje umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę uczestnicząc w naszych szkoleniach.

Nie czekaj!

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa