Szkolenie Mega Volume „Perfekcyjna Kępka” – doskonalenie technik kreowania kępek dla zaawansowanych. - Lash and Brow Academy

Szkolenie Mega Volume „Perfekcyjna Kępka” – doskonalenie technik kreowania kępek dla zaawansowanych.

Szkolenie stworzone z myślą o osobach, które mają już doświadczenie w stylizacji rzęs i pragną, aby ich prace były perfekcyjne. Pod okiem odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów weźmiesz udział w kursie składającym się z dwóch części, które przygotują cię do pracy z najcięższymi przypadkami.


Jak będzie przebiegać szkolenie Mega Volume?


Szkolenie w Lash&Brown Academy charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem, dzięki prowadzącym, którzy posiadają gamę doświadczeń i wiedzy zdobytej na przestrzeni lat. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazują w jasny sposób podczas dwóch etapów szkolenia- części praktycznej i teoretycznej. Dzięki umiejętnościom, jaką już posiadają nasi klienci, szkolenie zaczyna się od bardziej rozszerzonej wiedzy, która uzupełni podstawowe informacje i umiejętności, zdobyte wcześniej.


Do kogo skierowane jest szkolenie Mega Volume?


Doskonalenie techniki kreowania kępek, skierowane jest do osób zaawansowanych, które posiadają na swoim koncie zebrane doświadczenie i wiedzę. Dzięki odpowiednio ułożonemu programowi praca i nauka podczas szkolenia ze stylizacji rzęs będzie przyjemna i łatwa w przyswojeniu dzięki, rozszerzeniu wiedzy, jaką kursant powinien posiadać.


Co daje szkolenie Mega Volume?


Szkolenie Mega Volume jest gwarancją jakości, wysokiego standardu szkolenia, podczas którego odpowiednio przygotowani instruktorzy przekażą ci wiedzę. Podczas kursu dowiesz się jak odpowiednio wymodelować oko klientki rzędowością rzęs, dzięki czemu podkreślisz z łatwością piękno i głębie spojrzenia.

To tylko część zalet, jakie niesie za sobą szkolenie Mega Volume, jeżeli pragniesz poznać więcej szczegółów warto, abyś zapoznał się z naszym szczegółowym planem szkolenia:

Program szkolenia: Mega Volume - „Perfekcyjna Kępka”


Doskonalenie techniki aplikacji rzęs metodą Volume.


Produkty i narzędzia rekomendowane do technik Volume (kleje, pęsety).


Metody kreowania kępek 2D/3D, chwytanie, aplikacja, zdejmowanie. Analiza ewentualnych problemów występujących podczas aplikacji metodą Volume.


Zasadnicze różnice w budowie „anatomicznej” kępek z poszczególnych metod. Omówienie dokładnie każdej z nich.


Praca z rzędowością rzęs. Eyeliner Effect, Fluffy Efect, modelowania oka pracą z rzędowością rzęs.


Omówienie czynników wpływających na trwałość aplikacji objętościowej.


Puszyste kępki. Jak je kreować, aby się nie „składały”?


Praktyka obejmuje intensywny trening kreowania kępek oraz pełną aplikację rzęs metodą na modelce pod okiem instruktora.

rzesy-brwi-warszawa-nowolipki

Zadzwoń

790 864 255

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa